SMBG60A-M3/5B
MFR.Part #
SMBG60A-M3/5B
JLCPCB Part #
C1981723
Description
-65℃~+175℃ 6.2A 600W@10/1000us 60V 66.7V 96.8V TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS