MCP4431T-103E/ML
MFR.Part #
MCP4431T-103E/ML
JLCPCB Part #
C623566
Package
QFN-20-EP(4x4)
Description
-40℃~+125℃ 10kΩ 129 1MHz 2.7V~5.5V 4 50ppm/℃ I2C Linear ±20% QFN-20-EP(4x4) Digital Potentiometers ROHS