MXPLAD7.5KP15CA
MFR.Part #
MXPLAD7.5KP15CA
JLCPCB Part #
C2630794
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15V 18.5V 7.5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS