MXPLAD7.5KP14CA
MFR.Part #
MXPLAD7.5KP14CA
JLCPCB Part #
C2628876
Description
10uA 14V 17.2V 23.2V 323A 7.5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS