MXPLAD7.5KP24CA
MFR.Part #
MXPLAD7.5KP24CA
JLCPCB Part #
C2629003
Description
-55℃~+150℃ 10uA 193A 24V 29.5V 7.5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS