MXPLAD6.5KP43A
MFR.Part #
MXPLAD6.5KP43A
JLCPCB Part #
C2629862
Description
43V 47.8V 6.5kW 69.4V 93A TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS