MXSMBG45CA
MFR.Part #
MXSMBG45CA
JLCPCB Part #
C2629019
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 45V 50V 600W 72.7V 8.3A TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS