MXPLAD6.5KP36CA
MFR.Part #
MXPLAD6.5KP36CA
JLCPCB Part #
C2629611
Description
111A 36V 40V 58.1V 6.5kW TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS