MPLAD18KP22AE3
MFR.Part #
MPLAD18KP22AE3
JLCPCB Part #
C2630956
Description
-55℃~+150℃ 18kW 22V 24.4V 35.5V 508A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS