MXPLAD36KP85AE3
MFR.Part #
MXPLAD36KP85AE3
JLCPCB Part #
C2631423
Description
-55℃~+150℃ 137V 263A 36kW 85V 94.4V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS