MPLAD30KP15CA/TR
MFR.Part #
MPLAD30KP15CA/TR
JLCPCB Part #
C2449470
Description
-55℃~+150℃ 1.164kA 15V 16.7V 25.8V 30kW 750uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS