MXPLAD36KP24CA
MFR.Part #
MXPLAD36KP24CA
JLCPCB Part #
C2632545
Description
-55℃~+150℃ 24V 26.7V 36kW 39.8V 905A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS