MXPLAD30KP64A
MFR.Part #
MXPLAD30KP64A
JLCPCB Part #
C2632953
Description
-55℃~+150℃ 103V 294A 30kW 64V 71.1V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS