MPLAD36KP40A/TR
MFR.Part #
MPLAD36KP40A/TR
JLCPCB Part #
C6675327
Description
-55℃~+150℃ 10uA 36kW@10/1000us 40V 44.4V 559A 64.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS