MXPLAD30KP54CA
MFR.Part #
MXPLAD30KP54CA
JLCPCB Part #
C2632179
Description
-55℃~+150℃ 30kW 342A 54V 60V 87.1V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS