MXPLAD30KP40CA
MFR.Part #
MXPLAD30KP40CA
JLCPCB Part #
C2632462
Description
-55℃~+150℃ 30kW 40V 44.4V 468A 64.5V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS