MXPLAD30KP45A
MFR.Part #
MXPLAD30KP45A
JLCPCB Part #
C2632380
Description
-55℃~+150℃ 30kW 414A 45V 50V 72.7V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS