APT1201R6BVRG
MFR.Part #
APT1201R6BVRG
Description
-55℃~+150℃ 1.08nF 1.2kV 200pF 22A 290nC@10V 570mΩ@10V 5V 6.2nF 690W N-Channel - MOSFETs ROHS