MXPLAD30KP26A
MFR.Part #
MXPLAD30KP26A
JLCPCB Part #
C2633120
Description
-55℃~+150℃ 26V 28.9V 30kW 43V 696A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS