MAPLAD7.5KP33A
MFR.Part #
MAPLAD7.5KP33A
JLCPCB Part #
C5795009
Description
-55℃~+150℃ 10uA 141A 33V 36.7V 53.3V 7.5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)