MXPLAD30KP22A
MFR.Part #
MXPLAD30KP22A
JLCPCB Part #
C2632670
Description
-55℃~+150℃ 22V 24.4V 30kW 36.4V 822A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS