MXPLAD30KP22CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXPLAD30KP22CA
JLCPCB Part #
C2632403
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10uA 22V 24.4V 30kW 36.4V 822A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS