MXPLAD30KP18A/TR
MFR.Part #
MXPLAD30KP18A/TR
JLCPCB Part #
C3704302
Description
18V 20V 30.8V 30kW 975A TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS