MPLAD30KP18A/TR
MFR.Part #
MPLAD30KP18A/TR
JLCPCB Part #
C2449410
Description
-55℃~+150℃ 18V 20V 30.8V 30kW 60uA 975A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS