MXPLAD15KP9.0A
MFR.Part #
MXPLAD15KP9.0A
JLCPCB Part #
C2631919
Description
-55℃~+150℃ 10V 15.4V 15kW 975A 9V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS