MAPLAD18KP45CA
MFR.Part #
MAPLAD18KP45CA
JLCPCB Part #
C2632087
Description
-55℃~+150℃ 10uA 18kW 248A 45V 50V 72.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)