MXPLAD15KP33A
MFR.Part #
MXPLAD15KP33A
JLCPCB Part #
C2632158
Description
-55℃~+150℃ 15kW 282A 33V 36.7V 53.3V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS