MXPLAD15KP15A
MFR.Part #
MXPLAD15KP15A
JLCPCB Part #
C2632183
Description
-55℃~+150℃ 15V 15kW 16.7V 24.4V 618A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS