SMDA15C-4/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMDA15C-4/TR13
JLCPCB Part #
C2448148
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 140pF 15V 16.7V 1uA 300W 30V 5A@8/20us Bidirectional Four channels TVS SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)