MXPLAD15KP130A
MFR.Part #
MXPLAD15KP130A
JLCPCB Part #
C2632203
Description
-55℃~+150℃ 10uA 130V 144V 15kW 209V 71A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS