MXLSMLG7.5CAE3
MFR.Part #
MXLSMLG7.5CAE3
JLCPCB Part #
C2627432
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
-65℃~+150℃ 100uA 12.9V 232.6A 3kW 7.5V 8.33V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS