MXLSMCJLCE100A
MFR.Part #
MXLSMCJLCE100A
JLCPCB Part #
C2627696
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100V 111V 162V 9.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS