MXLSMCJLCE160A
MFR.Part #
MXLSMCJLCE160A
JLCPCB Part #
C2627417
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 160V 178V 259V 5.8A 5uA 90pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS