MXLSMCJLCE130A
MFR.Part #
MXLSMCJLCE130A
JLCPCB Part #
C2627602
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 130V 159V 209V 5uA 7.2A@10/1000us 90pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS