MXLSMCJ20CAE3
MFR.Part #
MXLSMCJ20CAE3
JLCPCB Part #
C2626624
Description
1.5kW 20V 22.2V 32.4V 46.3A TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS