MXLSMCG8.5CA/TR
MFR.Part #
MXLSMCG8.5CA/TR
JLCPCB Part #
C2449001
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 104.2A 14.4V 20uA 8.5V 9.44V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS