MXLSMLG8.5CA/TR
MFR.Part #
MXLSMLG8.5CA/TR
JLCPCB Part #
C2449118
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
14.4V 208.4A 25uA 3kW 8.5V 9.44V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS