MSMCJLCE11AE3
MFR.Part #
MSMCJLCE11AE3
JLCPCB Part #
C2626528
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 11V 12.2V 18.2V 5uA 82A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)