MXLSMCG36CAE3
MFR.Part #
MXLSMCG36CAE3
JLCPCB Part #
C2628353
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 25.8A 36V 40V 58.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS