MXLSMCG26CAE3
MFR.Part #
MXLSMCG26CAE3
JLCPCB Part #
C2628223
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
1.5kW 1uA 26V 28.9V 35.6A 42.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS