MXLSMCJ36CAE3
MFR.Part #
MXLSMCJ36CAE3
JLCPCB Part #
C2626643
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 25.8A 36V 40V 58.1V TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS