MXLSMBJ16CAE3
MFR.Part #
MXLSMBJ16CAE3
JLCPCB Part #
C2626542
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
16V 17.8V 23.1A 26V 600W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS