MXLSMBJSAC8.5E3
MFR.Part #
MXLSMBJSAC8.5E3
JLCPCB Part #
C2627868
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 14V 30pF 34A 500W 50uA 8.5V 9.44V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)