MXLSMBJ26CAE3
MFR.Part #
MXLSMBJ26CAE3
JLCPCB Part #
C2626572
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 14.2A 26V 28.9V 42.1V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS