MXLSMBG60CAE3
MFR.Part #
MXLSMBG60CAE3
JLCPCB Part #
C2629208
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
6.2A 600W 60V 66.7V 96.8V TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS