MXLSMLJ170CA/TR
MFR.Part #
MXLSMLJ170CA/TR
JLCPCB Part #
C3710616
Package
SMLJ(DO-214AB)
Description
11A 170V 189V 275V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMLJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS