M15KP160CA
MFR.Part #
M15KP160CA
JLCPCB Part #
C2635424
Description
-65℃~+150℃ 15kW 160V 178V 259V 58A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)