MXLSMBG51CAE3
MFR.Part #
MXLSMBG51CAE3
JLCPCB Part #
C2629606
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 51V 56.7V 600W 7.3A 82.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS