MXLSMCG51CAE3
MFR.Part #
MXLSMCG51CAE3
JLCPCB Part #
C2628301
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
1.5kW 18.2A 51V 56.7V 82.4V TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS