MASMBJ26AE3
MFR.Part #
MASMBJ26AE3
JLCPCB Part #
C2628342
Description
-65℃~+150℃ 14.2A 1uA 26V 28.9V 42.1V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)